Divine Shooter Clan [D.S] Counter Strike Source

Divine Shooter Clan [D.S] Counter Strike Source

Divine Shooter [D.S]

AcasaCalendarFAQCautareInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Fps cfg

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
aliNNN1
Soldati
Soldati

Puncte : 6
Data de inscriere : 09/07/2010

MesajSubiect: Fps cfg   Sam Iul 10, 2010 1:09 pm

stiu ca se gaseste usor pe google .. dar asta il folosesc eu pe laptop si merge bine de la 90-100 fps ajung si la 170, daca aveti si cfg-ul lui lavrio atunci copiati tot ce e in acest config in autoexec dar deasupra cfg-ului lui lavrio deoarece contine anumite chestii care lavrio le are puse invers ... 2shared.com/file/-nowzyxg/autoexec.html
Sus In jos
Lavrio
Moderator
Moderator

Puncte : 81
Data de inscriere : 26/01/2010
Varsta : 25
Localizare : Bacau

MesajSubiect: Re: Fps cfg   Sam Iul 10, 2010 2:57 pm

In primul rand, trebuia sa ma intrebi pe mine inainte sa postezi asta. Configul lui Kaizen e configul pe care il foloseam eu inainte de update. 60% din comenzi din cfg-ul lui kaizen sunt puse pe dafault iar din restul de 40% doar 3% mai e "valabil" sa zicem din cauza update-ului. Intr-adevar alin poate iti ridica fps-urile daca pui si asta in cfg-ul pe care l-am luat de la RCL dar nu le ridica pentru ca sunt comenzi bune ci pentru ca se anuleaza una pe alta Smile. Mai documenteaza-te putin. Schimba setarile din grafica si intra din nou in joc si zi-mi daca au ramas schimbate. Eu zic ca nu. HF

Ultima editare efectuata de catre Lavrio in Sam Iul 10, 2010 3:01 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
sireco
Membri Clan
Membri Clan

Puncte : 27
Data de inscriere : 01/07/2010
Varsta : 22
Localizare : Oradea

MesajSubiect: Re: Fps cfg   Sam Iul 10, 2010 3:01 pm

Nu s-a schimbat nimic. am incercat eu Smile
Sus In jos
http://divineshooter.forumgratuit.ro
Lavrio
Moderator
Moderator

Puncte : 81
Varsta : 25
Localizare : Bacau

MesajSubiect: Re: Fps cfg   Sam Iul 10, 2010 3:02 pm

Smile see?

Admin
Admin

Puncte : 130
Varsta : 29
Localizare : Simeria - HD

MesajSubiect: Re: Fps cfg   Sam Iul 10, 2010 3:03 pm

bag pula in ele cfguri... imi iau mario si imi bag cfg sa nu sacadeze... luati va calculatoare mai performante in pula mea ca a trecut vremea lu pentium 3

alinus pe pentium 1 degeaba iti bagi config ca tot iti sacadeaza ...solitaire...

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy bounce bounce bounce bounce bounce bounce Laughing Laughing Laughing

aliNNN1
Soldati
Soldati

Puncte : 6
Data de inscriere : 09/07/2010

MesajSubiect: Re: Fps cfg   Dum Iul 11, 2010 4:45 pm

K ... nu am stiut ... oricum de cand cu updateul nu am mai incercat cfg-ul dar inainte stiu ca mai mergea cat de cat .... oricum nu ma prea pricep Razz lol! tre sa ma apuc sa study ( hmmm trebuia sa apara semnul de study .... )
Sus In jos
dAsER
Soldati
Soldati

Puncte : 2
Data de inscriere : 16/01/2011

MesajSubiect: Re: Fps cfg   Dum Ian 16, 2011 2:21 am

oricum ar fi .. pe unele servere fps`ul mai mare de 99 (developer) este considerat hack .. pt ca iti creste fps`ul
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Fps cfg   

Sus In jos

Fps cfg
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Divine Shooter Clan [D.S] Counter Strike Source :: Clanul Divine Shooter :: Discutii generale-
Mergi direct la: